Úřední desky

Odolná úřední deska DigiDay vzdoruje i srážce s automobilem

Autor
Radka
Datum
24.8.2023

Odolná úřední deska DigiDay vzdoruje i srážce s automobilem

Představte si malebné městečko Potštát, které leží v okrese Přerov, asi 30 minut jízdy od Olomouce a jehož historické jádro je od roku 2003 vyhlášeno městskou památkovou zónou.

Toto krásné místo obklopené skalisky a čistou přírodou je domovem zhruba 1200 obyvatel a díky elektronickým úředním deskám DigiDay je na první pohled zřejmé i to, že Potštát je moderní město.

Zajistit lidem snadno dostupné informace bylo pro pečlivého starostu Reného Passingera důležité. Proto jsou dnes elektronické úřední desky DigiDay v Potštátě hned na několika místech a usnadňují komunikaci mezi úřadem a občany. 

Právě jedna z elektronických úředních desek má svůj příběh. Stala se totiž hrdinkou neobvyklé události, kdy poprvé v historii DigiDay někdo poškodil elektronickou úřední desku.

“Díky speciální úpravě ANTIVANDAL jsou naše úřední desky prakticky nepoškoditelné, ale osud to přece jen zařídil jinak. V zimním období letošního roku do jedné z našich desek v Potštátě totiž naboural řidič autem, na kterém měl bohužel obuté letní gumy,” popsal technik Arnold Zlámal z DigiDay.

Naštěstí elektronická úřední deska tuto nehodu přežila a díky rychlému zákroku techniků z DigiDay byla brzy opět v provozu.

☎ Zavolejte nám ➜ +420 608 899 640

✉ Napište nám ➜ david@digiday.cz

🌐 www.uredni-deska.eu / www.digiday.cz