Digitální panely

S navigačním panelem DigiDay končí veškeré bloudění

Autor
Radka
Datum
30.8.2023

S navigačním panelem DigiDay končí veškeré bloudění

Představte si velký areál, jakým je třeba Slezská nemocnice v Opavě, který má více než 25 pavilonů. Najít zde správnou ambulanci může být výzva. Naštěstí jsme právě do Slezské nemocnice v Opavě instalovali ve spolupráci s TV POLAR náš digitální panel, který tam slouží jako navigační a informační systém. Díky tomu se už nikdo v areálu neztratí.

Na digitální klávesnici panelu stačí napsat buď název ambulance, jméno lékaře, nebo název vyšetření. Panel pak zobrazí mapu a vyznačí trasu, kudy se má návštěvník vydat. Systém je jednoduchý, intuitivní a podobá se vyhledávání na internetu. Nabídka také zobrazí seznam všech nemocničních oddělení.

O tom, že naše panely jsou vždy v nejlepší kondici se vyjádřil v souvislosti s opavskou nemocnicí náš jednatel, Martin Klimánek: 

“Nad zařízením a jeho fungováním, stejně jako nad každým zařízením tohoto druhu, mají technici v dohledovém středisku DigiDay nepřetržitou kontrolu dvacet čtyři hodin denně. Přístroj také pravidelně servisujeme a provádíme maintenance software. Na naše digitální panely a úřední desky se může každý spolehnout.”

Přečtěte si reportáž TV Polar o novém navigačním panelu ve Slezské nemocnici.

Jsme českým výrobcem elektronických úředních desek a digitálních panelů. Řešení na míru rádi dodáme i vám.

☎ Zavolejte nám ➜ +420 608 899 640

✉ Napište nám ➜ david@digiday.cz

🌐 www.uredni-deska.eu / www.digiday.cz